RN731JTTD7500B10
MFR.Part #
RN731JTTD7500B10
JLCPCB Part #
C4329237
Description
-55℃~+155℃ 63mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS