CRGH0603F191K
MFR.Part #
CRGH0603F191K
JLCPCB Part #
C4271258
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS