RT0603CRE07113RL
MFR.Part #
RT0603CRE07113RL
JLCPCB Part #
C4062668
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS