CRGH0603F11K
MFR.Part #
CRGH0603F11K
JLCPCB Part #
C4330048
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS