CRGH0603F121K
MFR.Part #
CRGH0603F121K
JLCPCB Part #
C2098048
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS