CRGH0603F18R2
MFR.Part #
CRGH0603F18R2
JLCPCB Part #
C2099099
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS