RK73G1JRTTD1300D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1300D
JLCPCB Part #
C6648375
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS