CRGH0603F18R7
MFR.Part #
CRGH0603F18R7
JLCPCB Part #
C2098824
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS