CRGH0603F178K
MFR.Part #
CRGH0603F178K
JLCPCB Part #
C4071940
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS