CRGH0603F118K
MFR.Part #
CRGH0603F118K
JLCPCB Part #
C2098051
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS