CRGH0603F16K5
MFR.Part #
CRGH0603F16K5
JLCPCB Part #
C4126043
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS