CRGH0603F806R
MFR.Part #
CRGH0603F806R
JLCPCB Part #
C2098496
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS