CRGH0603F36K5
MFR.Part #
CRGH0603F36K5
JLCPCB Part #
C2098044
Description
-55℃~+155℃ 200mW 36.5kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS