CRGH0603F15K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0603F15K
JLCPCB Part #
C3911879
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS