H812R4BZA
MFR.Part #
H812R4BZA
JLCPCB Part #
C1407153
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS