CRGH0603F158R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0603F158R
JLCPCB Part #
C3919850
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS