RU73X2A107RLTDF
MFR.Part #
RU73X2A107RLTDF
JLCPCB Part #
C3951795
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS