TJT30022RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TJT30022RJ
Description
22Ω 300W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS