CRGH0603F12R7
MFR.Part #
CRGH0603F12R7
JLCPCB Part #
C4340433
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS