CRGH0603F127R
MFR.Part #
CRGH0603F127R
JLCPCB Part #
C2098756
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS