36401E20N8GTDF
MFR.Part #
36401E20N8GTDF
JLCPCB Part #
C2043193
Description
13@500MHz 2.55Ω 2.8GHz 20.8nH 90mA ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS