RCS1608F1690CS
MFR.Part #
RCS1608F1690CS
JLCPCB Part #
C17225386
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS