ERA-3AEB1650V
MFR.Part #
ERA-3AEB1650V
JLCPCB Part #
C3940505
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS