CPF0603B12KE1
MFR.Part #
CPF0603B12KE1
JLCPCB Part #
C4336953
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount