AA0603JR-1347KL
MFR.Part #
AA0603JR-1347KL
JLCPCB Part #
C5542413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS