CRGH0603F20K5
MFR.Part #
CRGH0603F20K5
JLCPCB Part #
C2098273
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS