CRGH0603F10K
MFR.Part #
CRGH0603F10K
JLCPCB Part #
C2098347
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS