CPF0201B487RE
MFR.Part #
CPF0201B487RE
JLCPCB Part #
C3988974
Description
-55℃~+155℃ 30mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS