CRGCQ2512F390R
MFR.Part #
CRGCQ2512F390R
JLCPCB Part #
C2083141
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS