T9GV2L24-15
MFR.Part #
T9GV2L24-15
JLCPCB Part #
C6328672
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) 15V 15ms 20A 22ms 480V@AC AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS