CRGCQ2512F330R
MFR.Part #
CRGCQ2512F330R
JLCPCB Part #
C2082724
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS