CRGCQ2010J33R
MFR.Part #
CRGCQ2010J33R
JLCPCB Part #
C4009332
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS