CRGCQ2010J3R3
MFR.Part #
CRGCQ2010J3R3
JLCPCB Part #
C2082237
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS