CRGCQ2010F22R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGCQ2010F22R
JLCPCB Part #
C2082493
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS