CR025603F
MFR.Part #
CR025603F
JLCPCB Part #
C4152983
Description
-55℃~+155℃ 560kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS