CRGCQ2010F47K
MFR.Part #
CRGCQ2010F47K
JLCPCB Part #
C2082498
Description
-55℃~+155℃ 200V 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS