H847K5BZA
MFR.Part #
H847K5BZA
JLCPCB Part #
C1407484
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS