CRGCQ2010F27K
MFR.Part #
CRGCQ2010F27K
JLCPCB Part #
C4171175
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS