RQ73C2A107KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A107KBTD
JLCPCB Part #
C4238524
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS