CRGCQ2010F390K
MFR.Part #
CRGCQ2010F390K
JLCPCB Part #
C4170289
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS