RQ73C1J1K3BTD
MFR.Part #
RQ73C1J1K3BTD
JLCPCB Part #
C2083659
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 150mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS