ERJ-U1DD1002U
MFR.Part #
ERJ-U1DD1002U
JLCPCB Part #
C1702307
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS