CRGCQ2010F390R
MFR.Part #
CRGCQ2010F390R
JLCPCB Part #
C2082475
Description
-55℃~+155℃ 200V 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS