RP73D2A210KBTG
MFR.Part #
RP73D2A210KBTG
JLCPCB Part #
C4307512
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS