RP73D2A24K3BTG
MFR.Part #
RP73D2A24K3BTG
JLCPCB Part #
C4068594
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS