CRGCQ2010F12R
MFR.Part #
CRGCQ2010F12R
JLCPCB Part #
C2082408
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS