RU73X1E243RLTDF
MFR.Part #
RU73X1E243RLTDF
JLCPCB Part #
C4035220
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS