CRGCQ1210J68R
MFR.Part #
CRGCQ1210J68R
JLCPCB Part #
C2081981
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS