SG73S2E1RTTD1001D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1001D
JLCPCB Part #
C7313081
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS