CRGCQ1210F68R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGCQ1210F68R
JLCPCB Part #
C2074483
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS